Informujemy, że w związku ze Świętami Bożego Narodzenia oraz planowaną inwentaryzacją ostatnie zamówienia w roku 2018 będą przyjmowane do 20.12.2018. Nowe zamówienia będą przyjmowane od 01.01.2019. Dbając o terminową realizację Państwa zamówień, prosimy o uwzględnienie tego w Państwa planach i wcześniejsze składanie ewentualnych zamówień.

Please be informed that due to Christmas season and stocktaking last orders in 2018 will be accepted till 20th December 2018. New orders can be placed since 1st January 2019. Please keep it in mind while planning your orders.

Filtry

Rzadko o nim myślimy, ale to dzięki niemu żyjemy. To nie quiz, ale rzeczywistość. Często bagatelizujemy wpływ jaki ma na nas jakość powietrza, którym oddychamy. Montaż wentylacji mechanicznej w domu, to pierwszy krok do tego, aby poprawić jakość życia w naszym domu. Niestety powietrze na zewnątrz, szczególnie w sezonie zimowym niestety jest bardzo zanieczyszczone. Dlatego tak bardzo ważna jest odpowiednia filtracja powietrza nawiewanego.

Oryginalne filtry do rekuperatorów są zazwyczaj drogie. Zamienniki wykonane z włókniny filtracyjnej mają natomiast bardzo słabe właściwości filtracyjne i zatrzymują gównie owady i kurz. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyliśmy nową linię bardzo atrakcyjnych cenowo filtrów zamiennych PE-FLEX® do popularnych na rynku rekuperatorów. Nasze filtry nie tyle nie odbiegają jakością od oryginałów, ale oferują szereg ulepszeń mających na celu m.in. wydłużenie czasu działania, czy poprawę szczelności.

Dla osób szczególnie ceniących sobie własne zdrowie lub mieszkających w pobliżu dużych miast wprowadziliśmy do sprzedaży również innowacyjne antysmogowe izolowane skrzynki filtracyjne iZZiFAST.

Produkty w kategorii: Filtry