W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym informujemy, że w dniach 24-26 grudnia 2019 oraz 01 i 06 stycznia 2020 nasz sklep będzie zamknięty. Ponad to, inwentaryzacja zaplanowana jest w dniach 31 grudnia 2019 - 3 stycznia 2020 z wyłączoną możliwością składania zamówień w tym czasie. Zamówienia opłacone od 30 grudnia 2019 od godziny 15:00 mogą być realizowane po 6 stycznia 2020 .
Życzymy spokojnych i udanych Świąt oraz pomyślności w Nowym Roku!!!

Please be informed that due to the approaching Christams season we will not be working on 24th-26th December 2019 and on 1st and 6th January 2020. Moreover, stocktaking planned from 31st Dec 2019 to 3rd Jan 2020 will disactivate order placement during that time. Orders prepaid from 30th December 2019 from 3:00 pm will be ready after 6th January 2020 .
We wish you all Merry Christmas and a Happy New Year!!!

Filtry

Rzadko o nim myślimy, ale to dzięki niemu żyjemy. To nie quiz, ale rzeczywistość. Często bagatelizujemy wpływ jaki ma na nas jakość powietrza, którym oddychamy. Montaż wentylacji mechanicznej w domu, to pierwszy krok do tego, aby poprawić jakość życia w naszym domu. Niestety powietrze na zewnątrz, szczególnie w sezonie zimowym niestety jest bardzo zanieczyszczone. Dlatego tak bardzo ważna jest odpowiednia filtracja powietrza nawiewanego.

Oryginalne filtry do rekuperatorów są zazwyczaj drogie. Zamienniki wykonane z włókniny filtracyjnej mają natomiast bardzo słabe właściwości filtracyjne i zatrzymują gównie owady i kurz. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyliśmy nową linię bardzo atrakcyjnych cenowo filtrów zamiennych PE-FLEX® do popularnych na rynku rekuperatorów. Nasze filtry nie tyle nie odbiegają jakością od oryginałów, ale oferują szereg ulepszeń mających na celu m.in. wydłużenie czasu działania, czy poprawę szczelności.

Dla osób szczególnie ceniących sobie własne zdrowie lub mieszkających w pobliżu dużych miast wprowadziliśmy do sprzedaży również innowacyjne antysmogowe izolowane skrzynki filtracyjne iZZiFAST.

Produkty w kategorii: Filtry