Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 oraz aktualnymi apelami i zaleceniami Ministerstwa Zdrowia informujemy, że firma Termokontrol Andrzej Mróz podjęła decyzję o ograniczeniu bezpośredniej obsługi klientów.
Informujemy również, że nowe zamówienia można realizować jedynie online. Mamy nadzieję, że w obecnej sytuacji wszyscy Państwo podejdziecie do tego komunikatu ze zrozumieniem. Prosimy również o planowanie zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem gdyż ich wysyłka w obecnej sytuacji może być opóźniona.

Due to the COVID-19 epidemic we DO NOT accept self pickup of orders in our warehouse.
W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi informujemy, że firmy kurierskie mogą mieć opóźnienia w realizacji dostaw w tym okresie.

Filtry

Rzadko o nim myślimy, ale to dzięki niemu żyjemy. To nie quiz, ale rzeczywistość. Często bagatelizujemy wpływ jaki ma na nas jakość powietrza, którym oddychamy. Montaż wentylacji mechanicznej w domu, to pierwszy krok do tego, aby poprawić jakość życia w naszym domu. Niestety powietrze na zewnątrz, szczególnie w sezonie zimowym niestety jest bardzo zanieczyszczone. Dlatego tak bardzo ważna jest odpowiednia filtracja powietrza nawiewanego.

Oryginalne filtry do rekuperatorów są zazwyczaj drogie. Zamienniki wykonane z włókniny filtracyjnej mają natomiast bardzo słabe właściwości filtracyjne i zatrzymują gównie owady i kurz. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyliśmy nową linię bardzo atrakcyjnych cenowo filtrów zamiennych PE-FLEX® do popularnych na rynku rekuperatorów. Nasze filtry nie tyle nie odbiegają jakością od oryginałów, ale oferują szereg ulepszeń mających na celu m.in. wydłużenie czasu działania, czy poprawę szczelności.

Dla osób szczególnie ceniących sobie własne zdrowie lub mieszkających w pobliżu dużych miast wprowadziliśmy do sprzedaży również innowacyjne antysmogowe izolowane skrzynki filtracyjne iZZiFAST.

Produkty w kategorii: Filtry