Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 oraz aktualnymi apelami i zaleceniami Ministerstwa Zdrowia informujemy, że firma Termokontrol Andrzej Mróz podjęła decyzję o ograniczeniu bezpośredniej obsługi klientów.
Informujemy również, że nowe zamówienia można realizować jedynie online. Mamy nadzieję, że w obecnej sytuacji wszyscy Państwo podejdziecie do tego komunikatu ze zrozumieniem. Prosimy również o planowanie zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem gdyż ich wysyłka w obecnej sytuacji może być opóźniona.

Due to the COVID-19 epidemic we DO NOT accept self pickup of orders in our warehouse.
W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi informujemy, że firmy kurierskie mogą mieć opóźnienia w realizacji dostaw w tym okresie.

Filtry do rekuperatorów

Pomimo, że go nie widzimy, to powietrze którym oddychamy, a co za tym idzie, jego jakość, ma znaczący wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Od tego, jaki filtr zastosujemy oraz jak często będziemy go wymieniać zależy to, czym będziemy oddychać w domu. Dlatego tak ważna jest filtracja powietrza w systemach wentylacji.

Na wybór rekuperatora duży wpływ często mają koszy jego późniejszej eksploatacji – a więc głównie koszt wymiany filtrów. Rzadziej zwracamy jednak uwagę na jego rodzaj, jakość i stopień filtracji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy 2 w 1 – najwyższej jakości filtry zamienne do popularnych na rynku rekuperatorów w bardzo atrakcyjnych cenach. W stosunku do filtrów oryginalnych wprowadziliśmy szereg zmian mających wpływ na m.in. poprawę szczelności, łatwość wymiany, czy wydłużenie czasu działania.

Pamiętaj, że częsta wymiana filtrów, to też dłuższa żywotność Twojego rekuperatora!

Produkty w kategorii: Filtry do rekuperatorów