Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 oraz aktualnymi apelami i zaleceniami Ministerstwa Zdrowia informujemy, że firma Termokontrol Andrzej Mróz podjęła decyzję o ograniczeniu bezpośredniej obsługi klientów.
Informujemy również, że nowe zamówienia można realizować jedynie online. Mamy nadzieję, że w obecnej sytuacji wszyscy Państwo podejdziecie do tego komunikatu ze zrozumieniem. Prosimy również o planowanie zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem gdyż ich wysyłka w obecnej sytuacji może być opóźniona.

Due to the COVID-19 epidemic we DO NOT accept self pickup of orders in our warehouse.
W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi informujemy, że firmy kurierskie mogą mieć opóźnienia w realizacji dostaw w tym okresie.

Narzędzia pomiarowe

Wyposaż swoją firmę w niezbędne narzędzia umożliwiające pomiary i regulację zamontowanego systemu wentylacyjnego. Oferta zawiera najwyższej jakości urządzania firmy Testo (z oficjalnej dystrybucji) pozwalające wykonywać m.in. pomiary temperatury, wilgotności oraz prędkości i objętości strumienia powietrza.

Produkty w kategorii: Narzędzia pomiarowe