W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym informujemy, że w dniach 24-26 grudnia 2019 oraz 01 i 06 stycznia 2020 nasz sklep będzie zamknięty. Ponad to, inwentaryzacja zaplanowana jest w dniach 31 grudnia 2019 - 3 stycznia 2020 z wyłączoną możliwością składania zamówień w tym czasie. Zamówienia opłacone od 30 grudnia 2019 od godziny 15:00 mogą być realizowane po 6 stycznia 2020 .
Życzymy spokojnych i udanych Świąt oraz pomyślności w Nowym Roku!!!

Please be informed that due to the approaching Christams season we will not be working on 24th-26th December 2019 and on 1st and 6th January 2020. Moreover, stocktaking planned from 31st Dec 2019 to 3rd Jan 2020 will disactivate order placement during that time. Orders prepaid from 30th December 2019 from 3:00 pm will be ready after 6th January 2020 .
We wish you all Merry Christmas and a Happy New Year!!!
Projekt i wycena instalacji wentylacji domu jednorodzinnego

Projekt i wycena instalacji wentylacji domu jednorodzinnego

162,60 zł NETTO
200,00 zł BRUTTO

Projekt wentylacji mechanicznej (rekuperacji) zawiera opis techniczny, rysunki przedstawiające koncepcję rozprowadzenia instalacji, umiejscowienia rekuperatora, odnośniki do informacji o zastosowanych materiałach wentylacyjnych oraz wycenę inwestycji. Zakupiony projekt jest wykonywany tylko dla wentylacji mechanicznej opartej o system PE-FLEX® i Rekuperator ReQnet/IzziFast dla przekroju przewodu Ø50 lub Ø75. Czas realizacji projektu od 5 dni roboczych

Gotowy do wysłki do 5 dni roboczych
Ilość:
Powierzchnia domu

Rodzaj projektu
Aby dodać projekt do wyceny należy zaakceptować oba powyższe punkty.

Schemat zamawiania projektu i wyceny systemu PE-FLEX®:

Schemat zamówienia projektu i materiałów PE-FLEX

Projekt wentylacji jest realizowany do 5 dni roboczych

od momentu potwierdzenia przez projektanta dostarczenia kompletu dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia pracy oraz zaksięgowania pieniędzy na rachunku bankowym. W szczególnych wypadkach termin może się wydłużyć. Projekt z pieczatką realizowany jest do 7 dni roboczych ze wzglądu na czas wysyłki.

* Do zaprojektowania wentylacji mechanicznej prosimy po zakupie w e-mailu załączyć rzuty wszystkich kondygnacji budynku wraz z opisem przeznaczenia i powierzchnią pomieszczeń oraz przekroje wysokościowe (A-A i B-B) wraz z uwagami dotyczącymi ewentualnych zmian w projekcie (format JPG lub PDF)

Maksymalny rozmiar załączników to 25 MB.


Dostępne są dwa typu projektów:

  • Projekt poglądowy z wyceną - dokumentacja ze szkicem instalacji oraz listą i wyceną materiałów pozwalająca wykonać instalację systemu wentylacji mechanicznej w domu.
  • Projekt z pieczęcią - zawierający dodatkowo cztery egzemplarze projektu w formie papierowej ze zmienioną częścią opisową i podbite pieczątkami - prawnie zatwierdzony do przedstawienia w Urzędzie Państwowym.

Oferta dotyczy wykonania dokumentacji technicznej (projektu) wentylacji mechanicznej
z odzyskiem ciepła w systemie PE-FLEX® dla domów jednorodzinnych.

  • Projekt zawiera opis techniczny, rysunki przedstawiające koncepcję rozprowadzenia instalacji wentylacji mechanicznej w systemie PE-FLEX®, umiejscowienia rekuperatora, odnośniki do informacji o zastosowanych materiałach wentylacyjnych oraz wycenę inwestycji.
  • Projekt nie zakłada uwzględnienie gruntowego glikolowego wymiennika ciepła, gruntowego wymiennika ciepła oraz pompy ciepła.
  • Zakupiony projekt jest wykonywany wyłącznie dla wentylacji mechanicznej opartej o system PE-FLEX® dla przekroju przewodu Ø50 lub Ø75. 
  • Projekty posiadające uzgodnienia ze służbami ppoż, sanepid, bhp nie są dostępne do uzyskania w naszej firmie.
  • Dokumentacja wykonywana jest zgodnie z wszelkimi normami wentylacyjnymi i budowlanymi w POLSCE. Nie wykonujemy projektów w oparciu o normy innych państw. 
  • Projekt przekazywany jest drogą elektroniczną w formacie .pdf, do otworzenia którego wymagany jest program Adobe Reader.
  • Cena zawiera projekt wentylacji mechanicznej z centralą wraz z wyliczeniami i wyceną. W sprawie wyceny poprawki proszę zgłosić się do projektanta.
  • Każda poprawka zmieniająca projekt wynosi od 100 zł do 150 zł brutto. Dotyczy tego samego projektu.

 

Rzuty prosimy wysyłać na e-mail:

projekt@peflex.pl

Numer telefonu do projektantów: 790 534 200 


FAQZobacz więcej informacji na: peflex.pl#projekt