Projekt i wycena instalacji wentylacji domu jednorodzinnego

Projekt i wycena instalacji wentylacji domu jednorodzinnego

162,60 zł NETTO
200,00 zł BRUTTO

Projekt wentylacji mechanicznej (rekuperacji) zawiera opis techniczny, rysunki przedstawiające koncepcję rozprowadzenia instalacji, umiejscowienia rekuperatora, odnośniki do informacji o zastosowanych materiałach wentylacyjnych oraz wycenę inwestycji. Zakupiony projekt jest wykonywany tylko dla wentylacji mechanicznej opartej o system PE-FLEX® i Rekuperator ReQnet/IzziFast dla przekroju przewodu Ø50 lub Ø75. Czas realizacji projektu od 5 dni roboczych

Gotowy do wysłki do 5 dni roboczych
Ilość:
Powierzchnia domu

Rodzaj projektu
Aby dodać projekt do wyceny należy zaakceptować oba powyższe punkty.

Schemat zamawiania projektu i wyceny systemu PE-FLEX®:

Schemat zamówienia projektu i materiałów PE-FLEX

Projekt wentylacji jest realizowany do 5 dni roboczych

od momentu potwierdzenia przez projektanta dostarczenia kompletu dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia pracy oraz zaksięgowania pieniędzy na rachunku bankowym. W szczególnych wypadkach termin może się wydłużyć. Projekt z pieczatką realizowany jest do 7 dni roboczych ze wzglądu na czas wysyłki.

* Do zaprojektowania wentylacji mechanicznej prosimy po zakupie w e-mailu załączyć rzuty wszystkich kondygnacji budynku wraz z opisem przeznaczenia i powierzchnią pomieszczeń oraz przekroje wysokościowe (A-A i B-B) wraz z uwagami dotyczącymi ewentualnych zmian w projekcie (format JPG lub PDF)

Maksymalny rozmiar załączników to 25 MB.


Dostępne są dwa typu projektów:

  • Projekt poglądowy z wyceną - dokumentacja ze szkicem instalacji oraz listą i wyceną materiałów pozwalająca wykonać instalację systemu wentylacji mechanicznej w domu.
  • Projekt z pieczęcią - zawierający dodatkowo cztery egzemplarze projektu w formie papierowej ze zmienioną częścią opisową i podbite pieczątkami - prawnie zatwierdzony do przedstawienia w Urzędzie Państwowym.

Oferta dotyczy wykonania dokumentacji technicznej (projektu) wentylacji mechanicznej
z odzyskiem ciepła w systemie PE-FLEX® dla domów jednorodzinnych.

  • Projekt zawiera opis techniczny, rysunki przedstawiające koncepcję rozprowadzenia instalacji wentylacji mechanicznej w systemie PE-FLEX®, umiejscowienia rekuperatora, odnośniki do informacji o zastosowanych materiałach wentylacyjnych oraz wycenę inwestycji.
  • Projekt nie zakłada uwzględnienie gruntowego glikolowego wymiennika ciepła, gruntowego wymiennika ciepła oraz pompy ciepła.
  • Zakupiony projekt jest wykonywany wyłącznie dla wentylacji mechanicznej opartej o system PE-FLEX® dla przekroju przewodu Ø50 lub Ø75. 
  • Projekty posiadające uzgodnienia ze służbami ppoż, sanepid, bhp nie są dostępne do uzyskania w naszej firmie.
  • Dokumentacja wykonywana jest zgodnie z wszelkimi normami wentylacyjnymi i budowlanymi w POLSCE. Nie wykonujemy projektów w oparciu o normy innych państw. 
  • Projekt przekazywany jest drogą elektroniczną w formacie .pdf, do otworzenia którego wymagany jest program Adobe Reader.
  • Cena zawiera projekt wentylacji mechanicznej z centralą wraz z wyliczeniami i wyceną. W sprawie wyceny poprawki proszę zgłosić się do projektanta.
  • Każda poprawka zmieniająca projekt wynosi od 100 zł do 150 zł brutto. Dotyczy tego samego projektu.

 

Rzuty prosimy wysyłać na e-mail:

projekt@peflex.pl

Numer telefonu do projektantów: 790 534 200 


FAQZobacz więcej informacji na: peflex.pl#projekt