Informujemy, że w związku ze Świętami Bożego Narodzenia oraz planowaną inwentaryzacją ostatnie zamówienia w roku 2018 będą przyjmowane do 20.12.2018. Nowe zamówienia będą przyjmowane od 01.01.2019. Dbając o terminową realizację Państwa zamówień, prosimy o uwzględnienie tego w Państwa planach i wcześniejsze składanie ewentualnych zamówień.

Please be informed that due to Christmas season and stocktaking last orders in 2018 will be accepted till 20th December 2018. New orders can be placed since 1st January 2019. Please keep it in mind while planning your orders.
Przepustnica-tłumik INNO JEVEN z pianki poliuretanowej

Przepustnica-tłumik INNO JEVEN z pianki poliuretanowej

30,08 zł NETTO
37,00 zł BRUTTO

Przepustnica jest produkowana ze specjalnej plastycznej pianki o niezwykłych właściwościach tłumiących. Regulacja przepływu powietrza i wielkości spadku ciśnienia odbywa się w bardzo prosty sposób przez otwieranie lub zamykanie owalnych otworów przelotowych w przepustnicy.Unikalny materiał i konstrukcja sprawiają, że efektywnie tłumi dźwięki przy różnych poziomach ciśnienia powietrza w kanałach.

Gotowe do wysyłki do 24 godzin
Ilość:
ŚrednicaBudowa i działanie przepustnicy/tłumika INNO 

Przepustnica INNO jest przeznaczona do montażu w okrągłych kanałach wentylacyjnych. Przepustnica jest całkowicie wykonana z miękkiej plastycznej pianki o dobrych właściwościach tłumiących. Przepustnica posiada otwory przelotowe, którymi można regulować przepływ przez otwieranie lub zamykanie ich zatyczkami z tego samego materiału. Unikalny materiał i konstrukcja sprawiają, że INNO ma bardzo dobre właściwości tłumiące nawet przy wysokim poziomie ciśnienia w kanałach. Przepustnice INNO posiadają otwór pomiarowy dla ułatwienia pomiaru przepływu powietrza w kanale.


INNO jako tłumik

Trwała plastyczna pianka z której jest produkowana przepustnica INNO ma otwartą strukturę komórkową i wysoką gęstość. Sprawia to, że INNO ma niezwykłą zdolność absorbowania dźwięku, dlatego też przepustnica INNO działa  jako bardzo efektywny i prosty tłumik. Można montować kilka przepustnic jedna za drugą w celu zwiększenia tłumienia
dźwięku


Materiał absorbujący dźwięk

Przepustnica INNO jest wytwarzana z elastycznej pianki poliuretanowej. Materiał ten posiada klasę B (B,s1,d0) wg testu na pojedyncze źródło ognia (SBI test), zgodnego z normą PN-EN 13823:2002. Materiał jest również ognioodporny i zgodny z normą amerykańską FMVSS-302 (norma dotycząca palności materiałów), używaną m.in. w przemyśle
samochodowym. 


Przykład montażu przepustnicy/tłumika INNO JEVEN w ramce anemostatu.
INNO JEVEN na suficie


Dane techniczne, powietrze wywiewane/nawiewane

Inno Jeven - dane techniczne

Strumień powietrza - Spadek ciśnienia - Dane akustyczne
LWA - poziom mocy akustycznej w kanale dB(A)
ΔPt(Pa) - całkowita strata ciśnienia

Liczby na wykresie, którymi są opisane krzywe oznaczają ilość otwartych otworów przelotowych. Z prawej strony wykresów pokazane są rysunki przepustnic, gdzie biały kolor oznacza pusty otwór przepustnicy. Przepustnica INNO dostarczana jest z wszystkimi otworami zamkniętymi.


Dane techniczne, sposób montażu i wielkości dostępne są zakładce ZAŁĄCZNIKI.