Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 oraz aktualnymi apelami i zaleceniami Ministerstwa Zdrowia informujemy, że firma Termokontrol Andrzej Mróz podjęła decyzję o ograniczeniu bezpośredniej obsługi klientów.
Informujemy również, że nowe zamówienia można realizować jedynie online. Mamy nadzieję, że w obecnej sytuacji wszyscy Państwo podejdziecie do tego komunikatu ze zrozumieniem. Prosimy również o planowanie zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem gdyż ich wysyłka w obecnej sytuacji może być opóźniona.

Due to the COVID-19 epidemic we DO NOT accept self pickup of orders in our warehouse.
W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi informujemy, że firmy kurierskie mogą mieć opóźnienia w realizacji dostaw w tym okresie.
Puszka podtynkowa do panelu sterowania iZZi 300 ERV

Puszka podtynkowa do panelu sterowania iZZi 300 ERV

28,45 zł NETTO
34,99 zł BRUTTO

Dodatkowa puszka podtynkowa dedykowana do wyświetlacza rekuperatora iZZi 300 ERV. Wcześniejsze wmurowanie puszki w ścianie pozwala na montaż sterownika w sposób zlicowany ze ścianą.

Gotowe do wysyłki do 24 godzin
Ilość:

iZZiFAST - szybka zmiana klimatu

Puszka podtynkowa do panelu sterowania
rekuperatora iZZi 300 ERV


Dodatkowa puszka do sterownika pozwala wmurować ją w ścianę, zanim zostanie jeszcze zakupiony rekuperator. Pozwala to później na łatwiejszy montaż wyświetlacza, który będzie licował się ze ścianą.

Dodatkowe cechy produktu:

  • wbudowane magnesy ułatwiające montaż panelu sterowania bez użycia dodatkowych narzędzi,
  • otwory montażowe pozwalające powiesić puszkę również na ścianie.

UWAGA!
Puszka znajduje się również w standardowym wyposażeniu rekuperatora iZZi 300 ERV.


Wymiary puszki:

iZZiFAST - wymiary puszki podtynkowej