Klienci korzystający z programu Czyste Powietrze proszeni są o informację w komentarzu w momencie składania zamówienia względem danych potrzebnych na fakturze. Dane na fakturach już wystawionych nie mogą być zmienione.
Redukcja do czerpni / wyrzutni płaskiej

Redukcja do czerpni / wyrzutni płaskiej

36,59 zł NETTO
45,01 zł BRUTTO

Redukcje nypel-mufa przystosowane są do kwadratowych czerpni / wyrzutni płaskich PE-FLEX®. Umożliwiają zmniejszenie średnicy kołnierza przyłączeniowego czerpni / wyrzutni o średnicy Ø200 mm oraz Ø250 mm. Wykonane są ze stali nierdzewnej i posiadają jedną uszczelkę.

Gotowe do wysyłki do 24 godzin
Ilość:
Model redukcji


Redukcje nypel-mufa do czerpni / wyrzutni płaskich PE-FLEX® ze stali nierdzewnej.

Aby zminimalizować opory powietrza w systemach wentylacji mechanicznych zaleca się stosowanie czerpni i wyrzutni o większej średnicy, niż średnica kanałów wentylacyjnych. W takim przypadku, aby podłączenie czerpni i wyrzutni było łatwiejsze, można wykorzystać specjalne redukcje, które pozwalają na zmiejszenie średnicy króćca przyłączeniowego kwadratowych kratek o średnicach Ø200 mm oraz Ø250 mm i podłączenie rury wentylacyjnej o mniejszej średnicy.


Czerpnia/wyrzutnia płaska

Redukcje pasują do:

Czerpnia / wyrzutnia płaska PE-FLEX® << ZOBACZ


Redukcję nakłada się stroną o większej średnicy na króciec z uszczelką czerpni / wyrzutni płaskiej. Redukcja posiada dodatkowo uszczelkę dwuwargową na drugim króćcu, która ułatwia podłaczenie do niej kanałów wentylacyjnych.

Redukcje do czerpni/wyrzutni płaskiej
Powyżej redukcja założona na czerpnię / wyrzutnię płaską PE-FLEX®.


Wymiary:

Redukcja do czerpni/wyrzutni płaskiej - wymiary