Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 oraz aktualnymi apelami i zaleceniami Ministerstwa Zdrowia informujemy, że firma Termokontrol Andrzej Mróz podjęła decyzję o ograniczeniu bezpośredniej obsługi klientów.
Informujemy również, że nowe zamówienia można realizować jedynie online. Mamy nadzieję, że w obecnej sytuacji wszyscy Państwo podejdziecie do tego komunikatu ze zrozumieniem. Prosimy również o planowanie zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem gdyż ich wysyłka w obecnej sytuacji może być opóźniona.

Due to the COVID-19 epidemic we DO NOT accept self pickup of orders in our warehouse.
W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi informujemy, że firmy kurierskie mogą mieć opóźnienia w realizacji dostaw w tym okresie.
Skrzynka rozprężna do nawiewnika szczelinowego

Skrzynka rozprężna do nawiewnika szczelinowego

134,15 zł NETTO
165,00 zł BRUTTO

Skrzynka rozprężna do systemu wentylacyjnego PE-FLEX® wykonana ze stali nierdzewnej z mufami z polipropylenu. Skrzynki przystosowane do systemu rur wentylacyjnych o średnicy Ø50 i Ø75 mm oraz nawiewników szczelinowych. Występują w dwóch wersjach - jako skrzynki kątowe i przelotowe.

Gotowe do wysyłki do 24 godzin
Ilość:
Ilość króćców


Rodzaj skrzynki


Skrzynki rozprężne do nawiewnika szczelinowego.

Skrzynki rozprężne ze stali nierdzewnej posiadają mufy polipropylenowe do podłączenia rur wentylacyjnych PE-FLEX® o średnicy Ø50 mm oraz Ø75 mm i przeznaczone są do montażu nawiewnika szczelinowego. 

Nawiewnik dostępny jest TUTAJ.


Skrzynka z zamontowanym nawiewnikiem szczelinowym


Montaż nawiewnika w skrzynce odbywa się za pomocą czterech wkrętów dołączonych do zestawu z nawiewnikiem.

Mufy mają fabrycznie wbudowane uszczelki, co znacznie przyspiesza montaż instalacji kanałów wentylacyjnych i gwarantuje szczelność połączeń. Montaż rury polega na wsunięciu równo dociętej końcówki przewodu wentylacyjnego PE-FLEX® do środka króćca do momentu usłyszenia "KLIK!".

Niewykorzystane mufy nalezy zaślepić wykorzystując odpowiednie zaślepki dostępne TUTAJ.


Różne warianty skrzynek rozprężnych do nawiewnika szczelinowego


Dane techniczne:

Wymiary (wysokość x długość x szerokość): 90x495x145 mm + mufy i uszy montażowe
Materiał: stal nierdzewna