Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 oraz aktualnymi apelami i zaleceniami Ministerstwa Zdrowia informujemy, że firma Termokontrol Andrzej Mróz podjęła decyzję o ograniczeniu bezpośredniej obsługi klientów.
Informujemy również, że nowe zamówienia można realizować jedynie online. Mamy nadzieję, że w obecnej sytuacji wszyscy Państwo podejdziecie do tego komunikatu ze zrozumieniem. Prosimy również o planowanie zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem gdyż ich wysyłka w obecnej sytuacji może być opóźniona.

Due to the COVID-19 epidemic we DO NOT accept self pickup of orders in our warehouse.
W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi informujemy, że firmy kurierskie mogą mieć opóźnienia w realizacji dostaw w tym okresie.

Rekuperatory reQnet

reQnet - nowa generacja inteligentnych rekuperatorów

reQnet to seria nowoczesnych rekuperatorów wyróżniających się na rynku pod względem wysokiej jakości i najnowszych rozwiązań technicznych. Centrale reQnet w standardowych wyposażeniu posiadają wiele sprawdzonych, jak i nowatorskich rozwiązań, takich jak na przykład inteligentne sterowanie na podstawie czujników dwutlenku węgla i wilgotności oraz możliwość stosowania filtrów antysmogowych. Wszystkie rekuperatory wykonane są z materiałów najwyższej jakości i posiadają rozbudowaną automatykę z modułem Wi-Fi pozwalającym na zdalne sterowanie pracą urządzenia.

Produkty w kategorii: Rekuperatory reQnet