Informujemy, że w związku ze Świętami Bożego Narodzenia oraz planowaną inwentaryzacją ostatnie zamówienia w roku 2018 będą przyjmowane do 20.12.2018. Nowe zamówienia będą przyjmowane od 01.01.2019. Dbając o terminową realizację Państwa zamówień, prosimy o uwzględnienie tego w Państwa planach i wcześniejsze składanie ewentualnych zamówień.

Please be informed that due to Christmas season and stocktaking last orders in 2018 will be accepted till 20th December 2018. New orders can be placed since 1st January 2019. Please keep it in mind while planning your orders.

Skrzynki filtracyjne

Pokonaj SMOG! O tym, jak bardzo szkodliwy jest smog i zawarte w nim szkodliwe pyły zawieszone wiedzą już prawie wszyscy. O tym, że Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych pod względem jakości powietrza krajów w Europie - niestety też. Jak sobie z tym radzić, szczególnie posiadając w domu wentylację mechaniczną? Ograniczać wentylację? Przecież nie po to ją montowaliśmy… Odpowiedź jest tylko jedna – trzeba oczyszczać powietrze, bo w końcu czymś trzeba jednak oddychać.

Długo pracowaliśmy nad optymalnym rozwiązaniem. Dlatego zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy do produkcji antysmogową skrzynkę filtracyjną iZZiFAST. Główne założenia to: skuteczna eliminacja pyłów zawieszonych PM2,5 oraz tych najmniejszych PM1 przy jednoczesnym niskim koszcie filtrów samej skrzynki oraz małych wymiarach i prostym montażu. Dlatego zdecydowaliśmy się nad najbardziej efektywnym rozwiązaniu i wykorzystaliśmy dwa filtry – odpowiednio o klasie M5 oraz F9. Oferowane na rynku filtry o niższej klasie, tj. F7, czy F8 nie są w stanie zatrzymać najmniejszych i najbardziej niebezpiecznych dla naszych organizmów zanieczyszczeń.

Produkty w kategorii: Skrzynki filtracyjne