Szanowni Państwo, informujemy, że w dniach 20-21.06.2019 nie pracujemy. Dbając o terminową realizację Państwa zamówień, prosimy o uwzględnienie tego w Państwa planach i wcześniejsze złożenie ewentualnych zamówień.
20th-21st June 2019 we will be closed. Please keep it in mind while placing your orders.

Skrzynki filtracyjne

Pokonaj SMOG! O tym, jak bardzo szkodliwy jest smog i zawarte w nim szkodliwe pyły zawieszone wiedzą już prawie wszyscy. O tym, że Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych pod względem jakości powietrza krajów w Europie - niestety też. Jak sobie z tym radzić, szczególnie posiadając w domu wentylację mechaniczną? Ograniczać wentylację? Przecież nie po to ją montowaliśmy… Odpowiedź jest tylko jedna – trzeba oczyszczać powietrze, bo w końcu czymś trzeba jednak oddychać.

Długo pracowaliśmy nad optymalnym rozwiązaniem. Dlatego zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy do produkcji antysmogową skrzynkę filtracyjną iZZiFAST. Główne założenia to: skuteczna eliminacja pyłów zawieszonych PM2,5 oraz tych najmniejszych PM1 przy jednoczesnym niskim koszcie filtrów samej skrzynki oraz małych wymiarach i prostym montażu. Dlatego zdecydowaliśmy się nad najbardziej efektywnym rozwiązaniu i wykorzystaliśmy dwa filtry – odpowiednio o klasie M5 oraz F9. Oferowane na rynku filtry o niższej klasie, tj. F7, czy F8 nie są w stanie zatrzymać najmniejszych i najbardziej niebezpiecznych dla naszych organizmów zanieczyszczeń.

Produkty w kategorii: Skrzynki filtracyjne