Uprzejmie informujemy, że w dniach 23.12.2017 - 07.01.2018 sklep nie realizuje zamówień. Wszystkie zamówienia dokonane w tych dniach zostaną zrealizowane w kolejnych dniach roboczych.

Żeby zapewnić Państwu terminową realizację dostaw, prosimy o zaplanowanie i złożenie zamówień do 21.12.2017 W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta pod nr telefonu 530 622 633 lub poprzez kontakt e-mail: biuro@peflex.pl

Zespół PE-FLEX®

Dostawa zamówienia

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od dostępności produktów na magazynie oraz terminów dostaw spedycji, minimalny czas oczekiwania wynosi 3 dni robocze, jednak nie dłużej niż 30 dni kalendarzowych od otrzymania potwierdzenia płatności.

Dostawa Produktów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej tylko na terenie Polski.

Po skompletowaniu zamówienia towar jest pakowany na paletę lub w paczkę w zależności od zamówienia i wysyłany za pośrednictwem kuriera PEKAES / HELLMANN (Kurier dla przesyłek gabarytowych, palet i paczek z przewodem) lub kuriera DPD (paczki standardowe do 30 kg). 

Koszt dostawy jest każdorazowo podawany przy zamówieniu. Czas dostawy od momentu wysłania towaru to 2 dni robocze, jeżeli przesyłka po 2 dniach nie dotrze prosimy o kontakt, wówczas składana jest reklamacja na dostawę.

Prosimy przy odbiorze przesyłki od kuriera sprawdzić ją i przy ewentualnych uszkodzeniach spisać protokół szkody przy kurierze. Inaczej reklamacja może nie zostać uwzględniona. Przesyłka przed wysyłką jest dokładnie pakowana i sprawdzana czy nie ma uszkodzeń mechanicznych.