Informujemy, że w związku ze Świętami Bożego Narodzenia oraz planowaną inwentaryzacją ostatnie zamówienia w roku 2018 będą przyjmowane do 20.12.2018. Nowe zamówienia będą przyjmowane od 01.01.2019. Dbając o terminową realizację Państwa zamówień, prosimy o uwzględnienie tego w Państwa planach i wcześniejsze składanie ewentualnych zamówień.

Please be informed that due to Christmas season and stocktaking last orders in 2018 will be accepted till 20th December 2018. New orders can be placed since 1st January 2019. Please keep it in mind while planning your orders.

Dostawa zamówienia

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od dostępności produktów na magazynie oraz terminów dostaw spedycji, minimalny czas oczekiwania wynosi 3 dni robocze, jednak nie dłużej niż 30 dni kalendarzowych od otrzymania potwierdzenia płatności.

Dostawa Produktów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej tylko na terenie Polski.

Po skompletowaniu zamówienia towar jest pakowany na paletę lub w paczkę w zależności od zamówienia i wysyłany za pośrednictwem kuriera PEKAES / HELLMANN (Kurier dla przesyłek gabarytowych, palet i paczek z przewodem) lub kuriera DPD (paczki standardowe do 30 kg). 

Koszt dostawy jest każdorazowo podawany przy zamówieniu. Czas dostawy od momentu wysłania towaru to 2 dni robocze, jeżeli przesyłka po 2 dniach nie dotrze prosimy o kontakt, wówczas składana jest reklamacja na dostawę.

Prosimy przy odbiorze przesyłki od kuriera sprawdzić ją i przy ewentualnych uszkodzeniach spisać protokół szkody przy kurierze. Inaczej reklamacja może nie zostać uwzględniona. Przesyłka przed wysyłką jest dokładnie pakowana i sprawdzana czy nie ma uszkodzeń mechanicznych.