Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 oraz aktualnymi apelami i zaleceniami Ministerstwa Zdrowia informujemy, że firma Termokontrol Andrzej Mróz podjęła decyzję o ograniczeniu bezpośredniej obsługi klientów.
Informujemy również, że nowe zamówienia można realizować jedynie online. Mamy nadzieję, że w obecnej sytuacji wszyscy Państwo podejdziecie do tego komunikatu ze zrozumieniem.
Prosimy również o planowanie zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem gdyż ich wysyłka w obecnej sytuacji może być opóźniona.

Due to the COVID-19 epidemic we DO NOT accept self pickup of orders in our warehouse.

Szafy hydrauliczne

Cała kotłownia w jednym urządzeniu

Szafy hydrauliczne iZZiFAST współpracujące z pompami ciepła powietrze-woda typu monoblok to urządzenia zawierające w swojej kompaktowej obudowie o powierzchni 0,4 m² wszystkie niezbędne elementy standardowej kotłowni wraz z zasobnikiem ciepła oraz armaturą hydrauliczną i sterującą niezbędną do prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania instalacji centralnego ogrzewania (CO) oraz ciepłej wody (CWU) w budynku

Szafy hydrauliczna iZZiFAST to:

  • proste podłączenie z powietrzną pompą ciepła typu monoblok nie wymagające specjalistycznych uprawnień
  • szybki, łatwy i tańszy montaż w pełni wyposażonego w naczynia przeponowe, niezbędne zawory, manometry, itp. fabrycznie skonfigurowanego urządzenie gotowego do działania
  • całkowita bezobsługowość (anody nie wymagające wymiany)
  • najmniejsze wymiary na rynku - szerokość 60 cm x głębokość 60 cm
  • łatwy transport i niska waga

iZZiFAST - zobacz więcej informacji na stronie izzifast.pl

Produkty w kategorii: Szafy hydrauliczne